Setari Cookie-uri

"HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!!

cu siguranta "ca voi nimeni" fiecare e unic in felul lui....poate doar ceva mai prietenosi as zice......
matracucu
Postat pe 21 August 2008 12:36
daca nici noi nu suntem prietenooooosiii !!!!.....da' chestia este ca trebuie sa invatati sa ne cunoasteti cu adevarat.....si sa stiti sa cititi printre randuri !!!!!.......ooooffff....cine nu strie de gluuuumaaaaaa......chiar ca nu va intra in Harem!!!!.........

Postat pe 21 August 2008 12:46
ca bine zici tu etta fetica! mai ales, umflatii in funduletz!

Postat pe 21 August 2008 12:51
in funduletz fa fato???nuuuu te rog nu acolo,acolo sunt ok,nu mai trebuie.de fapt nu mai trebuie nicaieri pot sa iti dau tzie daca vrei.
matracucu
Postat pe 21 August 2008 13:26
mda! nu ai inteles.. in sfarsit. fiecare intelege ce vrea. prietenii stiu la ce ma refer..

Postat pe 21 August 2008 13:41
De la: onnyta, la data 2008-08-21 13:41:24 mda! nu ai inteles.. in sfarsit. fiecare intelege ce vrea. prietenii stiu la ce ma refer..

asa e,probabil nu am intzeles ceea ce era de inteles...
trebuia sa imi dau seama ca nu esti asa rea de la citatul tau preferat"tie ce nu iti place,altuia nu-i face"
scuze...
daca as avea prieteni,si ei ar stii....
matracucu
Postat pe 21 August 2008 13:44
onnyta rea..?

Postat pe 21 August 2008 13:52
matracucu
Postat pe 21 August 2008 14:26
multzumesc sultane,multumesc tare mult.
salut cadanele si tot haremul
acum pot sa ma duc linistita sa mai si trebaluiesc prin casa care isi ia zborul in curand daca nu intervin.
matracucu
Postat pe 21 August 2008 14:37
aaaa.....bine ca si-a revenit,sultane,noua pretendenta!!!.....ca era sa-i zic ceva de "dulce",asa caracteristic mie,....ca s-a luat de nasa !!!!.......fara sa fie mai bine informata !!!!......se pare ca nu citise ce am scris eu mai devreme !!!!......dar daca tu zici ca e bineeee.....treaca de la mine ...... ....sunt cuminte acum !!!......bun venit ,Laura !!!.....

Postat pe 21 August 2008 16:22
buna ziua! ce minuni mai fac minunatii oameni ai minunatului Harem? numai de bine sa aveti parte

Postat pe 21 August 2008 16:51
De la: tya103, la data 2008-08-21 11:53:42numai de prospaturi te tii
n-am putut sa vad ce-ti place sa le mai controlezi tu pe toate.... ..dar tot dracusoru' prim al haremului o sa raman...nu?
nebunuleeeeeeee!!!!
o sa ajungi la balamuc baaaaaaaaa!!!!!!!!!

Postat pe 22 August 2008 00:18
De la: stef80, la data 2008-08-22 00:48:51sa fie de capul tau..
vezi ce fac io noptile bei?sonatuleeeeeeeee!!!!!!!!
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19524/partenera/1.html

Postat pe 22 August 2008 01:27
Buna vreau sa ma alatur si eu grupului.
Si cu ocazia asta vreau sa lansez un subiect.
Credeti in destin si in astrograme. prietenului meu actual ia facut cineva odata o astrograma si i-a zis ca o sa aiba 2 casnici.
Nu stiu ce sa fac!

craciu_florina
Postat pe 22 August 2008 19:34
buna dragii mei
azi am intrat doar ca sa va salut pe totzi,pt ca sunt prinsa cu f multe treburi;tatal meu drag si mama mea sunt la mine de aseara,azi i-au facut tomograf tatei pt ca...of doamne,are cancer la plamani si metastaze osoase,e atat de crunt incat nici nu pot vb despre asta.Intentia mea nu e sa va intristez,nicidecum de aceea vreau doar sa va spun ca e atat de bine si reconfortant sa stii ca ai...prieteni...ca ai si tu un harem al tau.Daca va spun ca va iubesc,sa ma credeti pt ca asa simt acum.Numai bine si ne mai auzim dragii mei,
...asta e pt voi totzi.
papa
matracucu
Postat pe 22 August 2008 20:25
De la: craciu_florina, la data 2008-08-22 19:34:57Buna vreau sa ma alatur si eu grupului.
Si cu ocazia asta vreau sa lansez un subiect.
Credeti in destin si in astrograme. prietenului meu actual ia facut cineva odata o astrograma si i-a zis ca o sa aiba 2 casnici.
Nu stiu ce sa fac!



ai gresit topic-ul draguta.....aici sun " minuni" nu " destin si astrograme"


Postat pe 22 August 2008 23:54
De la: stef80, la data 2008-08-23 02:39:00fost Sultan si cel ce a deschis acest topic "HAREMUL SI MINUNILE LUI" adica (PRIETENII MEI DE SUFLET CE I-AM INTALNIT AICI)...,va rog sa NU MAI POSTATI aici si sa nu mai folositi termenul de SULTAN si HAREM ..


acelas lucru si pentru topicul "PANA UNDE SE VA AJUNGE"..!! deoarece mi-a fost dedicat de tya 103


va multumesc mult, tuturor..!!




pentru prieteni voi fi acelas si VA VOI IUBI LA FEL DE MULT..!!!


povestea SULTANULUI si a HAREMULUI lui..,s-a SFARSIT AICI ...




PORTILE "HAREMULUI MINUNAT" ,S-AU INCHIS.....!!!!!



si dau si acilea un copy paste casa intelegi mai bineeeeee!!!!!

m-ai facut sa plang ...si m-ai facut sa simt ca imi pierd din nou parte din familia mea....de ce?????
nu stiu ce s-a intamplat si probabil ca voi afla doar ca ...tu sti mult prea bine ce insemni tu si familia ta pt mine ....
tu nu esti sultanul pt mine si nu ai fost niciodata doar un sultan.... sau un user ....esti si vei ramane parte din sufletul meu ca si tantica si albinel. asa ca ...daca tu nu ma vrei ,la dracu!!! eu te vreau!!!!
ai auzit?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 August 2008 07:19
matracucu
Postat pe 25 August 2008 18:33
evident ca te-au miscat smecherie...doar nu esti de lemn ...accese de furie avem cu totii dar.mai presus de toate ni se inmoaie inima cand simtitm ca suntem iubiti si pretuiti....
deci asadar si prin urmare......
sa ne traiesti multi ani de aici incolo....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 August 2008 12:09
De la: stef80, la data 2008-08-26 12:05:58am primit zeci de mesaje pe privat ,ce m-au miscat destul de mult !!

mi-as fi dorit sa le vedeti si voi..


va multumesc tuturor prietenilor dragi ce au fost si sunt langa mine in continuare !!


te-au miscat..din loc? pai vezi cu miscatul asta poate iti revii si te reincarnezi in SULTAN.....asa ca fetele la miscat cu stef.....


Postat pe 26 August 2008 12:11
pentru STEF-SULTANULMultumesc mult pentru urari.Ai drepate nu ne cunoastem dar si tu ai fost mereu un dragut.Te-am admirat intotdeuna pe tine si familia ta atat cea reala cat si familia ce ai format-o aici cu prietenii.Asta trebuia sa fie un mesaj privat dar am vrut sa vada toti ce gandesc eu despre tine.Esti un om minunat cu un suflet de aur.Ti-am mai spus mai demult daca mai tii minte:"ferice de femeia ce te are sot si ferice ce copilul ce te are tata".Pupici la toti cei apropiati tie si oricare ar fi motivul pentru care nu mai esti sultan,tine minte ca cine te cunoaste nu te lasa niciodata la greu si o sa ai intotdeuna prietenii langa tine,si voi fi si alaturi de tine,chiar daca nu ne cunoastem.Vezi ca am o poza la profil daca vrei sa ma vezi.
ramo77
Postat pe 26 August 2008 12:50
da gresesti numai prin faptul ca esti incapatanat.... si nu vrei sa asculti ce zice lumea...toti prietenii acestia minunati....si treci odata la pozitia ta de Sultan.....ca nu stiu ce am sa fac cand am sa te vad cu prima ocazie...

as mai scrie dar ma abtin...


NEXT......

Postat pe 26 August 2008 12:52
am obosit
francia ameninta ca pleaca...sultanu e suparat si a renuntat la functia lui....nu vreau sa se destrame HAREMUL!NU!!!!!!!!!
tya103
Postat pe 26 August 2008 16:29
aaaaa deci asa..... da...
mai stef mai pai cine ti-a aratat tie meeei forumul?????
cine te-a invatat sa scri si tu acolo meeei?????
si acu vrei sa ne parasesti?????

nu cred si-n gaura de sarpe te gasesc si te scot afara....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 August 2008 16:35
asa emma.sunt alaturi de tine!
tya103
Postat pe 26 August 2008 16:38
CATA DRAMA,CATA TRAGEDIE,,,,,,,,,,,,

Postat pe 27 August 2008 13:21
cine are ochi sa vada...va vedea doar cuvintele cine are suflet....va vedea cu ochii mintii cat de drag ne esti tutror,chiar si atunci cand nu postezi...

imi amintesc cu siguranta ca prima oara cand ti-am auzit vocea...imi tremura mana pe telefon...
acu'.... abia astept sa te aud din nou....
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 14:35
cata prostie doamnee........

Postat pe 28 August 2008 17:11
mai prostanel.........ce dreptate ai frate!ai oglinda?

Postat pe 28 August 2008 17:28
De la: france1974, la data 2008-08-28 17:28:57mai prostanel.........ce dreptate ai frate!ai oglinda?
am oglinda stimata doamna si fiind cel mai bun psiholog din lume, ma ajuta mult sa vad realitatea asa cum este.va sfatuiesc sa incercati...

Postat pe 29 August 2008 05:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
invitatie 13 De la: dulcyka 30 Septembrie 2009 14:00
Toleranþã "zero" faþã de criminali? 4 De la: yumalai 1 Martie 2009 08:51
buna 7 De la: kudika313764 13 August 2010 19:16
Motan gasit 3 De la: _iluzie_ 22 Octombrie 2008 11:32
destinatie de vacanta: SIBIU, subiect: INFORMATII & SUGESTII 9 De la: dianaact8 29 Octombrie 2008 18:17