Setari Cookie-uri

"HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!!

toata lumea doarme? haideti la o cafea, fetelor!

Postat pe 6 Septembrie 2008 14:31
pai hai....tragi o fuguta pana la bv????
daca nu una virtuala si tot beau cu voi....
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Septembrie 2008 16:38
De la: Anissia27, la data 2008-09-06 09:45:02Toate florile ptr ea???? pai si ptr mine ce mai ramane? Clau, pai se poate?...

buna dimineata, dragilor si dragelor... azi am mare chef de petrecere.

Uite si ptr tine iubito cu scuzele de rigoare ptr ntarziere...am fost ocupata cu treburile casnice..Da da,,,azi te dantzulesti,,,,bagi un joc de doi,n-ai treaba,,,aoleu,,de cand nu am mai dansat....Distractie placuta
ptr toate doamnele din Harem..!!
V-am pupat

Postat pe 6 Septembrie 2008 17:23
va tuc de nu va vedeti pe toate si pe toti va duc cu mine in gind la felix,vb cind ma intorc
mari58
Postat pe 6 Septembrie 2008 19:12
cine e sultanul??

Postat pe 6 Septembrie 2008 19:15
la mine epetrecere mare, cu vin moldivenesc si cu bere frantuzeasca...vine careva, ca este pentru otit si toate!

Postat pe 6 Septembrie 2008 21:30
yourdream.........esti pe topicul care trebuie...........citeste-l de la inceput si o sa afli cine e sultanul
dienuta_nou
Postat pe 7 Septembrie 2008 10:47
sultane de ce intrebi??? ai grija sa nu patesti ce iti ziceam eu in cafenea nu de alta da pierdem bunatate de sultan
aricica_pogonica
Postat pe 7 Septembrie 2008 23:29
no apai sultane...se pare ca visul oricui nu prea era in poze.... dar nu te perocupa prea tare ca nu merita...
orice pasare pe limba ei piere....

ma alatur tie si le spun si pe topicul asta la multi ani mariilor!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 13:47

pentru toate fetele de pe aici!
pentru sultan

Postat pe 8 Septembrie 2008 13:47
la multi ani mariilor marianelor marianilor!
sa aveti parte de multa lumina...si iubire!
alinadanielalazar
Postat pe 8 Septembrie 2008 14:41
aaa...am uitat sa salut!
buna ziua tuturor!
sa aveti o zi minunata!
alinadanielalazar
Postat pe 8 Septembrie 2008 14:43
sultane..aici gresesti...fugi si vezi la clubul de noapte caci mafia a dansat pentru tine....

si ca sa vezi ca si eu am nisip intre degete..si stii de ce?? citeste mai jos...am facut cu piciorusele mele

glitter-graphics.com

glitter-graphics.com

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:03
te pocnesc cat esti tu de mos de 60 de ani auzi la el...rusine sa iti fie daca asa crezi....acu nah ca m-am suparat.....

eeee commmmedie....!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:09
mafiosoooo de ce esti trist????
io te iubesc si pe tine situ sti bine si pe sultanul asta ciufutel il iubesc eu tareeeee mult.

hai zi si mie de ce esti trist pls pls pls ca nu ti-am spus la multi ani???
no apai iti spun acu
LA MULTI ANIIIIIII!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:10
De la: stef80, la data 2008-09-08 16:54:18se doarme mult pe forum
alina ..,pediatrul fetitei mele ce o voi avea,te pupacim si noi cei de aici din Cort ..
si pe tine truli luli..
vad ca de cand au auzit cadanelele ca am 60 de ani , tarana intre degetele picioarelor si sunt tare libidinos ,
numai voi doua ce ma mai iubiti..
na ..,ca pup si eu acum numai pe voi

nu-ti fa inima rea, sultane, ca oameni care vorbesc in dodii sunt peste tot si intotdeauna. principalul tu sa stii ca nu esti "libidinos" ci un sultan tare de treaba, ca in rest nu mai conteaza! si lasa-i pe cei ce vb multe sa vb si mai multe. eu desi nu te cunosc personal, te apreciez pe tine si pe alte persoane de pe acest forum. nu fi trsit...

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:20
De la: io_me_sicumine, la data 2008-09-08 17:09:00te pocnesc cat esti tu de mos de 60 de ani auzi la el...rusine sa iti fie daca asa crezi....acu nah ca m-am suparat.....

eeee commmmedie....!!!!


ceva de genul asta era pocnirea ..sau palmuirea???



stai sa ma scutur putin in fata PUDICILOR.....asaaaa..gata ..acum mi-e mai bine...

asa..si tot pentru Pudici....

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:20
mai da-le mafioso ca merita ca mi-au suparat bunatate de sultan ...eeee asemenea chestiune domnuleeee....

ntz ntz ntz..... rusinica
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:25
DRAGII MEI MAI JOS VETI VEDEA ZAMBETUL SULTANULUI CATRE TOTI PUDICII....DECI ACEST ZAMBET ESTE DOAR PENTRU PUDICI.....SI SA-L PUPATI PE GURITA....





glitter-graphics.com

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:28
MAFIIIIAAAAAAA!!!!!!!
wow!!!!!





fara parole ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:31

mai.. nu stiam ca sultanul are un zambet atat de.. hmm.. atat de .. TAREEEEEEEEEE!!

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:45
pai io am ramas fara parole...... la asemenea zambet.....


te apuca nu gluma.....
alea alea ...eeeee ooooo valeu valeu ce ganduri tare neortodoxe imi vin amu in capsor....la asemenea posterior sa te tot gandesti ......numa la sultan nu imi e mintea acu....
suze sultane da' asta-i baiu' .....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 18:41
eeee...fetelor...."zambetul" lu' mafiosa este bun numai pentru PERVERSA....voi la pension....ca doar sunteti fete cuminti si educate,din cate stiu io,nu???........

Postat pe 8 Septembrie 2008 19:29
sultane,da' ce semeni cu lionu' meu !!!....d-aia te-oi fi confundat !!!!.......

Postat pe 8 Septembrie 2008 21:18
mama sultane,,,,daca nu imi placeau femeile,,,pe cuvant ca imi luam bilet spre romania,,,,ai un zambet foarte zambaret

si se mai intreaba lumea de ce ai atatea cadane pe langa tine
aricica_pogonica
Postat pe 8 Septembrie 2008 21:26
asheaaaa meeei sultane.... mai de cate ori ma uit la zambetul ala ... imi vine sa dau fuga pe vreun topic de "sesologie" da nu mai e nici unu interesant cand nu e gheo sa le inveseleasca....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 21:33
mic_negru_si_urat2

80 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:50 Citeaza Raspunde



De la: focsa05, la data 2008-09-08 22:21:10



De la: yourdream, la data 2008-09-08 22:12:25

din momentul acesta puteti scrie ce vreti nu o sa ma obosesc sa mai raspund la porcariile voastre,in viata reala am vazut o multime de femei geloase sau invidioase pe mine,nu ma puteam gandi ca se poate intampla si pe un site dar voi atat puteti fi de disperate de felul in care aratati incat si pe un site va luati de lume in general ,nu doar de mine.Si tembela aia de puffilici sa nu vorbeasca fara ea,sau daca m-a vazut vreo data in viata ei poate sa isi dea cu parerea despre mine??sau daca arat cum arat eu nu pot intra pe net?pe vre-un site??cum poti copia pozele unei persoane pe care tu o mai si cunosti pe deasupra,daca e adevarat ce zici! eu am pus multe poze pe site,din tot feluri de locuri,se vede cand copiezi niste poze ale unor fete care sunt modele sau mai stiu eu ce,si sunt poze facute in studio,daca atata nu te duce capul inseamna ca nu degeaba esti blonda.Am vazut ca aproape toti de aici sunteti niste muncitori in fabrica care la ora 3 abia asteapta sa ajunga acasa sa intre pe kudika sa se mai certe cu fetele care arata bine.Femei de varsta mamei mele,care intra si vorbesc despre sex oral,despre sex anal! inseamna ca voi nu aveti ocupatie,nu aveti barbat,nu aveti viata! femei de 40-45 de ani...oricum sunteti niste tarani invidiosi ,acesta a fost ultimul meu mesaj!










acum sincer... mare dreptate are!!


ca sa fiu corect fata de cine merita voi spune ca ai mare dreptate dar in legatura cu acea categorie de oameni citata de tine.energia negativa,prostia,rautatea,vin de la tarani,si inculti,dar sunt si oameni de caracter aici.din pacate,rautatea,si impertinenta unora face tot grupul sa arate la fel.dar nu trebuie generalizat daca vrem sa fim corecti.sunt cativa oameni ca aricica spre exemplu ce nu merita sa varsam supararile noastre pe ei.nu toata lumea jigneste si trateaza pe cei noi veniti cu superioritate si aroganta.aricica si multi altii noi veniti nu stiu exact ce se intampla.au luat toate vorbele de bune,au fost acceptati si bunatatea lor a fost luata drept naivitate .dar tot din cauza bunatatii nici nu imagineaza ca asemenea caractere si comportamente pot exista.



nu toata lumea stie sa se adapteze oricarei situatii in lumea asta .in asemenea cazuri,unii combat,iar altii primesc perversitatea drept bunatate.este greu de tinut mintea limpede si posibilitatea de a gandi cand spiritul de turma este incurajat zi de zi,cu sute de telefoane,mailuri,mesaje.tot acest joc nu reprezinta decat ambitia sultanului de a parea cea ce nu este.nu toti au trait acele momente penibile cand sultanul facea poze cu cadanele,repetand de 10 ori "pune-ti mana pe mine sa par sex simbol." nu toti au vazut sotia acestuia mincind pana la limita puterilor 3 zile in timpul unei petreceri si mergand dimineata la munca.acea femeie a dat dovada de foarte mult bun simt si a fost cu adevarat respectata de toata lumea,mai putin de sultan ,atunci cand la masa,in fata tuturoor a afirmat intrun moment de slabiciune"ce ma uratule? io maine daca gasesc una mai buna ca sotia mea imediat o las. am casa,am teren,fac ce vreau."stiu sigur ca nimeni nu ma poate acuza de calomnii deoarece toata lumea de la masa a sarit pe sultan cu gura cuzandul de nesimtire si ca a dat dovada de un caracter ingalat.sultanul va replica probabil ca a glumit.ei bine cu asemenea sotie ar fi mers altfel de gluma" vai iubita mea saracuta,munceste ca o albinuta,multumesc lui dumnezeu ce femeie fantastica a scos in calea mea. ASTA AR FI FOST O GLUME DE GENTELMAN ADEVARAT CUM SULTANUL PRETINDE A FI.io toata viata mea de la un asemenea gest am descifrat intregul caracter al unui om,si nu a fost singura data cand in fata mea a dat dovada de un caracter infect si ingalat. acum fiecare poate crede ce vrea dar eu am adus un gram si din adevarata fata a sultanului.si daca nu se termina cu magariile voi mai aduce deoarece mai am o tona de asemenea momente. nu poate contesta nimeni spusele mele.in cel mai rau caz se vor posta calomnii la adresa mea dar nimeni nu poate contesta ce tocmai am scris aic.







sultane ai facut marea greseala de-a ma trata ca pe un prost si de-a ma sfida.



sunt prost daca vreau io,cat timp vreau io,si inghit prostia si magaria atunci cand vreau io.emma iordanescu,fata de care consider ca am fost mai mult decat un domn, asistat in masina la asemenea gafa facuta de tine la adresa mea.sultanul,stiind ca emma ma cunoastepentru prima data in viata ei in acea zi a afirmat urmatoarele"aaa asta micu si negru ,prima data cand am vbit io cu el de harem aa spus ca toate trebuie f...e si ca sunt numai ne f....e." chiar dca intre barbati un om pe care vrei sa convingi a fi prietenul tau spune asa ceva,nu poti repeta in fata unei femei care'l cunoaste prima data.si ai repetat acea vba multor femei din harem cu tama ca ce?ca voi tabara pe haremul tau?nu draga sultane.esti bolnav,obsedat,cuprins de teribilisme in legatura cu acest site.nu asa se poarta un prieten si un caracter asa cum vrei sa arati tuturor ca esti.nu este interesul meu sa te ranesc,dar caut sa te fac sa intelegi ca magariile se platesc pe lumea asta.nu am fost deranjat de caracterul tau,de afirmatiile tale,de perversitatea ta ,pana cand nu ai sarit calul intrand in viata mea personala cu idioteniile tale,spunand povesti pline de venin si minciuni cuva drag mie.si stiu ca nu a fost singura cu care ai indraznit .nu fac nume deoarece am promis iar toata lumea stie ca risc si viata pentru a ma tine de o promisiune( vbesc de cea facuta melindutei cand a aterizat).cauta sa realizezi ca nu faci bine.ai spus oamenilor ca sunt violent,ca sunt nerespectos cu femeile,ca insel multe femei in acelasi timp.MINCIUNI.nu neg faptul ca am avut multe aventuri,dar toate au stiut sa nu se astepte la nimic deoarece a fost aventura din ambele parti.am incercat sa aleg o femeie din mai multe,recunosc.dar nu am avut comportamentul descris de tine pentru a convinge lumea sa sune la meliduta,sa trimeata mesaje sa me discrediteze.sigur nu ai trimis tu nimc ,asa vei spune.asta ai spus de o saptamana fara ca io sa te acuz de nimc pe celalat topic.(gelozie pe trecut....) CINE SE SCUZA SE ACUZAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!



ASTA AM VASTEPTAT.IO NU JIGNESC,IO NU MA CERT,IO MA PORT CA IN TRIBUNAL,CA UN AVOCAT.LAS PE CEI CA TINE SA CADA IN PROPIILE CAPCANE.



ai stiut ca vine uraganul deoarece ai stiut bine ce ai facut.ai simtit cum se apropie din ce in ce mai mult,cuprins de panica,macnat de asteptarea uraganului ai inceput sa tipi repede ca nu tu ai facut rau.cu tin eintradevar am vbit cateceva din viata mea la un sprit.de la tine stie tot haremul.de la nimeni altcineva.tu si cei ce au avut cateva informatii,ati avut grije sa le infloriti si sa le traantiti pe capul fetii.a poment o minciune de-a ta pusa in carca mea in seara cand am venit tarziu la tine cu iris.ai spus fetii ca am fost nerespectos la adresa ei.IN ACEA SEARA.iris si vasi stiu clar ca am spus ca melinduta este un copil bun,o fata superba si ca vreau sa investesc sentimente.(am folosit termenul investitie)io nu uit.



am martori,persoane cu caracter,care nu pot nega sau minti.



am dreptate sultane?macar in al 12 lea ceas,dupa ce nu mai sunt cu melinduta,(nu as fi facut atat taraboi daca ar fi fost vina mea 100%),ce am scris va ramane,si lumea va intelege,macar acum sultane fa ceva cu adevarat corect.DA DOVADA DE CARACTER. RECUNOASTE SI CERE IERTARE!!!!!! VEI FI ORICUM APRECIAT MAI MULT!!!!!!





SINGURA MEA GRESEALA FATA DE ACEA FATA A FOST CA NU AM VBIT CU EA DE TRECUTUL MEU.DAR DIN PROPRIE EXPERIENTA STIU CA NU SE FACE.



mydream,acea fata,care poate nu are tocmai drepatae suta la suta,a vezut o mare realitate in prima zi.este acceptat numai cine se supune.cine accepta rautatiile .numai cine accepta toata vrajeala de 2 lei a sultanului.io nu am fost supus niciodata,nu am batut la usa haremului.am fost chemat in harem atunci cand a avzut ca deja multe lume din harem ma respecta pe mine si posturile mele.



a zis ca daca nu ma poate combate sa mi se alieze. A Stiut ca nu voi accepta magariile,a vazut ca nu ma poate supune rautatiilor deoarece prin posturile mele am respectat pe toti si sm impus respect.ce se aseamana se aduna.am fost adus de harem !!! nu de sultan!!!! nu ai niciun merit sultane.nu am nicio obligatie fata de tine.



dar tu ai obligatia sa respecti mai mult pe cei ce respecta decat acea falsitate efisata de tine.



multi vor lua foc in urma acestui post,multi nu vor putea comenta nimic, iar multi se vor lumina.



nu pot schimba eu mentalitatea oamenilor dar pot cel putin incerca sa fac sa inteleaga pe cine poate.



IN ORICE CAZ IO UREZ TOATE CELE BUNE TUTUROR.
Raporteaza abuz de limbaj

Puffilici

518 mesaje
Membru din: 20/12/2007
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:53 Citeaza Raspunde

Neata !
Deci nu`mi vine a crede...mie peste noapte mi`au disparut niste poze din album...cate zeci de conturi false puteau sa raporteze intr`o noapte?!?!!?
Pozele mele cu pisici si cu Marylin...macar la ale cu mine mai intelegeam...dar alea?! Vai de capul vostru astia fara preocupari , va straduiti degeaba ca pozele se uplodeaza simplu
Incep sa ma plictisesc de site`ul asta fara nicio politica...unde toata lumea zice ce vrea , unde se intampla fel de fel de 'minuni'...
Raporteaza abuz de limbaj

"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
mic_negru_si_urat2

80 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:57 Citeaza Raspunde



De la: Puffilici, la data 2008-09-09 09:53:56

Neata !
Deci nu`mi vine a crede...mie peste noapte mi`au disparut niste poze din album...cate zeci de conturi false puteau sa raporteze intr`o noapte?!?!!?
Pozele mele cu pisici si cu Marylin...macar la ale cu mine mai intelegeam...dar alea?! Vai de capul vostru astia fara preocupari , va straduiti degeaba ca pozele se uplodeaza simplu
Incep sa ma plictisesc de site`ul asta fara nicio politica...unde toata lumea zice ce vrea , unde se intampla fel de fel de 'minuni'...
sa vezi la mine dezastru.....
Raporteaza abuz de limbaj


Postat pe 9 Septembrie 2008 10:41
HY!E cineva pe aici?Sau s-a inchis haremul?Sa stiu,,daca nu ..fac eu unul,,no problem....
O zi faina!

Postat pe 9 Septembrie 2008 11:37
mda...cand am intrat prima data pe acest forum se discuta parca oleaca mai omeneste...acu, Doamne iarta-ma, se injura si se scuipa...of!
nici nu stiu ce sa mai cred! oricum , sultane, fii tare ca padure fara uscaturi nu exista!

Postat pe 9 Septembrie 2008 14:06
Hop si eu ca musca-n lapte!
Stef, draga, unde-s topicurile alea doua? Ca am facut carcei la degete de cand le caut...
Lucia1971
Postat pe 9 Septembrie 2008 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa-mi fac prietenii! 1 De la: kudika317515 27 Iunie 2011 17:36
4 trucuri de a scapa d timiditate 3 De la: rashela 8 Mai 2011 16:49
Tanti Francia2008 174 De la: etta 9 Mai 2009 17:11
STIU CA VIATA E GREA DAR FERICIREA MEA UNDE E? 9 De la: diana1981 6 Mai 2009 16:22
aLOO!IMI DA CINEVA CONTUL INAPOI??? 22 De la: ChangeStyle2008 14 Iulie 2008 16:40