Setari Cookie-uri

"HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!!

De la: stef80, la data 2008-09-09 13:00:18SALUT clau..!!

e o vorba : NU MOR CAII CAND VOR CAINII..

Nici cainii cand vor stapanii.....zi-se un cantec din Banat
Lasa-i mai Sultane.....fiecare cu ce-l doare...Toti ne-am cam facut o parere despre tine,,,,daca nu ai dusmani viata nu-i frumoasa
Hai noroc...o bericica blonda de la cadana ...tot blonda
hihihi

Postat pe 9 Septembrie 2008 14:53
salut cu drag tot haremul
matracucu
Postat pe 10 Septembrie 2008 13:43
scumpul meu frate,nimik nu te va putea dobora pe tine vreodata
never ever
mai vb
matracucu
Postat pe 10 Septembrie 2008 13:54
corect...nah,ca ma bag si eu in seama.
stef ti-am mai spus de atatea ori cei care cunosc adevarul nu se vor indoi niciodata de tine.
cei care il cunosc pe jumatate...vor sta deoparte ...
iar ceilalti...vor spune vrute si nevrute tu sa le pui la dos....

pupilic la tot haremul
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 13:59
Va anunt ca azi se difuzeaza reportajul cu mine la ACASATV,la ora 17.30, in reluare la ora 24
dragalaspui
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:20
De la: laurathegirl, la data 2008-09-10 13:43:01salut cu drag tot haremul

bine ai revenit printre noi, Laura!

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:05
se doarme, se doarme...
noapte buna!

Postat pe 10 Septembrie 2008 23:16
nu doarme cucuveaua,pai,nu inteleg si gata da ma documentez ca,lunga e noaptea
mari58
Postat pe 11 Septembrie 2008 00:54
mari-cucu... tare dor mi-a fost de tine....

Postat pe 11 Septembrie 2008 01:03
si mie,si te tuc de nu te vezi,asa cum numai eu stiu
mari58
Postat pe 11 Septembrie 2008 02:54
aoleu!~ de unde mama lu' dracu s-a mai ajuns aici?
micutzule...ce ai? nu esti tu cel pe care il cunosteam ...ce v-a apucat iar?
tya103
Postat pe 15 Septembrie 2008 11:09
acum m-am prins!!!!!!!gata...stiu care e marul discordiei...oooofff!!!!!tu Eva cu toate femeile care au destins din tine!!!!!!!de ce toate razboaiele au avut motiv "femeia'?
haideti mai baieti...ce mama draq!!!!!!!!aveti o varsta!
micutzule...sa sti ca mie Sultanul nu mi-a spus nimic rau despre tine...eu mi-am facut singura propria parere(ca e buna ...ca e rea...e parerea mea).nu a fost nevoie sa-mi spuna nimeni nimic...am vazut singura niste chestii care mi-au pus niste semne dee intrebare(si numai mie)dar nu am comentat nimic pentru ca nu ma intereseaza.
acum ce sa zic...Melinduta e fata super de treaba si inteligenta si cred ca tot ea va rezolva acest ''conflict'' ca sa zic asa.
si nu uita micutzule...stef te-a primit cu bratele deschise in umila lui ograda si n-o avea el toaleta de lux dar cred ca fiecare dintre noi am trecut prin acel wc.si unii chiar au adormit acolo si nu s-au plans.acum ce facem?radem de casa omului?sa nu uitam ca el a dormit afara cu tantica sa ne lase noua casa la dispozitie...aaaaa...stai! ca tu nu ai de unde sa sti!!!!!!!ca erai la motel...hotel..sau unde erai ...si nu erai singur...asa ca hai sa nu mai fim rai...ca si tu ai mai calcat prin strachini.
tya103
Postat pe 15 Septembrie 2008 14:24
buna ziuaaaa
ce e asa liniste aici ?ha?
nu e nimeni??????????????????????????????????????????????????????????????
heloooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!
nu pot sa cred..
stefule,unde esti sa vin dupa tine?
matracucu
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:26
Buna ziua!Mi-e o foameeeeeeeee....Care faceti cinste?
No bine,fac eu
Ce mai ziceti?Frig si la voi?Ca aici ingheti...brrrrr

Postat pe 19 Septembrie 2008 16:27
buna ,the tunnel
mercic de cafea,a prins bine
la noi la baia mare e frig,dar merge centrala de bubuie draga de ea....in casa e placut,nici nu vreau sa ma gandesc cand va veni nota de plata la gaz.
matracucu
Postat pe 19 Septembrie 2008 17:21
Si eu am facut cald..da-i naibii de bani...omul face banul,nu invers....Va invit la o ciocolata calda,am si bere,vin,ceai...De toate ptr toti...

Postat pe 19 Septembrie 2008 18:24
De la: the_tunnel, la data 2008-09-19 18:24:08Si eu am facut cald..da-i naibii de bani...omul face banul,nu invers....Va invit la o ciocolata calda,am si bere,vin,ceai...De toate ptr toti...

eu viiin...aaahhh,daca as putea aduce si semineul cu mine,am sta toata noaptea si am bea cafele si am depana tot felul de amintiri,mai mult sau mai putin interesante,am mai pune un lemn pe foc...si tot asa....am chema tot haremul (apropo,ai atata lapte pt totzi?).....
incalzeste lapticul ca viiin....
matracucu
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:29
Vino,vino..Te astept...T-soara e aci,la o aruncatura de bat!!!
Ma duc sa pun pestele la prajit,,,cu mujdei de usturoi,,am o poftaaaa
Pupici ptr toti!

Postat pe 19 Septembrie 2008 19:00
DOAMNEEEE,pt un peste cu mujdei de usturoi m-as duce si pe jos pana la tine.....ca doar asa e,cat dureaza pana la timisoara???
hai in cafenea ca am adus de toate,azi e ziua fetitei mele scumpe si acolo gasesti orice
te pup "the tunnel"
matracucu
Postat pe 20 Septembrie 2008 15:15
Da,Laura ,am vazut...Sa-i dea D-zeu sanatate,multa fericire si noroc in viata!Cred ca a fost o petrecere pe cinste!!!Si cate bunatati ai pregatit.,,wow..ti-a mai ramas ceva?Sa pui la pachet si ptr noi?hihi..
Muah O zi faina sa aveti!SI insorita..ca aici e frig

Postat pe 21 Septembrie 2008 11:42
helooo
ah,sunt ghiftuita de tot,ma duc sa ma latzesc in pat ca nu mai pot de satula.
v-am asteptat si pe voi dar nu atzi venit sa va bucuratzi de bunatatzile mele,asa ca eu intruna bag pe sub nas fara sa ma gandesc decat la meniul de la cina...mmm....
treaba voastra,eu datoria mi-am facut-o,voi in schimp nu atzi dat doi bani pe toate eforturile mele.....
etta,the tunel,lucia si fratele meu sultanul mi-au ramas alaturi,multzam tare fain,suntetzi ai mei prieteni de nadejde
matracucu
Postat pe 21 Septembrie 2008 15:55
multzam frate mult de tot.
distractie sa ai cu nepotu si daca ai vreme,da o fuga pana la maine ca mai am tort,sarmalutzele nu le-am fiert,ciorba de burta si de perisoare trag cu ochiul......ca sa nu mai zic de fripturica si restul.......
pupici multi
matracucu
Postat pe 21 Septembrie 2008 16:06
Laura mi-ai facut o pofta de sarmale,,,ma pun sa fac si eu
Stef unde traiesti tata?cum soarele ala e numa la tine?vreme de plaja?mai tu vrei sa ma omori...nu alta!Pai eu am dat drumu la caldura in casa si tu te balacesti?cat tupeu!!!esti la ecuator...hmmm...pls...zi soarelui aluia de la tine sa dea o raita si pe straduta mea..te rog,,te rog...brrr...asa frig eeeeeeeeee.........
Pana una alta mai bag un ceai

Postat pe 21 Septembrie 2008 17:09
mey the tunnel,nu mai pierde vremea cu facutul sarmalelor,hai iute iute la mine ca le-am pus in oala de lut la fiert,la foc moale.
hai,vino repede ca pun si vin la fiert cu scortisoara.
centrala merge incontinuare si nici nu imi mai pasa daca afara e frig pt ca in casa e asa bine....si mirosul de sarmalute te invaluie si te mistuie.....mmmm......ce mai astepti?
ah,am uitat sa iti spun ca am facut si lapte de pasare,e in frigider si tot frigiderul imi miroase a vanilie.....hehe......
matracucu
Postat pe 21 Septembrie 2008 17:47
sa inteleg ca sunt cea mai recent intrata in haremul tau, sultane! bine te-am gasit! o sa poposesc ceva timp pe-aici ...sa nu crezi ca scapi de mine

Postat pe 22 Septembrie 2008 00:07
oky, daca tu spui....

Postat pe 22 Septembrie 2008 00:31
hop asa si eu.....la Haremul Sultanului....

Sultane ma primesti si pe mine daca jucam cuucu-baau???



mafia_nrr1
Postat pe 22 Septembrie 2008 00:43
buna sultane ma primesti si pe mine????

Postat pe 22 Septembrie 2008 00:55
vai mafiuto da' ce cocheta ai devenit..!!
trebuie sa o pun si eu pe zuzu a mea in pas cu moda..

Postat pe 22 Septembrie 2008 00:59
De la: stef80, la data 2008-09-22 00:58:08NEBUNOOOO..,nu dormi inca..??????
jucam ce vrei tu ..,dar nu acum ,ca deja mi-au cazut ochii in gura si noroc ca am pauza intre dinti,de mai vad tastaura..



apai tot zic ca fug la nani...dar iote ca inca nu ma fura ...somnul....astept s ma fure un caras..


mafia_nrr1
Postat pe 22 Septembrie 2008 01:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma poate ajuta cineva cu un LIKE? 1 De la: selladeal 24 Aprilie 2012 20:13
piercing'ul de buric 6 De la: Full_Metal_Jacket 20 Mai 2010 09:47
despre canile ´´ BRITA ´´ 6 De la: mitura 31 August 2009 23:59
FEMEILE si...SOCIETATILE SECRETE!! 102 De la: mitura 20 Decembrie 2009 21:48
Voi ce parere aveti? :) 28 De la: leo_ 25 Mai 2011 14:18